Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
19 I 2020 r. - II niedziela zwykła
1. Dzisiaj O. Rafał i Pan Michał zapraszają na wspólne kolędowanie o 17.30. 
 
2. Zakończył się okres Bożego Narodzenia, ale czas kolędowania i funkcjonowania Szopki trwa do 2 lutego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, do nawiedzania naszej Betlejemskiej Stajenki. Szopka uruchamiana jest codziennie od godz. 10 do 17.30 i w Niedzielę pomiędzy Mszami, bowiem na czas Liturgii, musi być wyciszona.
 
3. W sobotę 25 stycznia w naszym Sanktuarium będzie miał miejsce VII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania 25 Chórów i Zespołów  będzie miało miejsce w naszym Centrum od godz. 9 do 17, wstęp wolny na wszystkie przesłuchania konkursowe. O godz. 18 Msza św. z udziałem Zespołów, a o godz. 19.15 Koncert Laureatów. Szczegółowy program w gablocie. Serdecznie zapraszamy.
 
4. Natomiast w przyszłą Niedzielę 26 stycznia o godz. 17.30 w naszej Bazylice odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Fundacji Braci Golec z czterdziestoosobowym Zespołem. Nasi goście wystąpią już podczas Mszy św. o godz. 16.30. Wstęp wolny. Po Koncercie można będzie zakupić płyty wykonawców. Zapraszamy.
 
5. W Liturgii Kościoła bieżącego tygodnia wspominamy:
we wtorek św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę
w piątek św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła
w sobotę obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
Autor:Klasztor / 2020-01-19
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.