Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
7 II 2021 r. - V Niedziela Zwykła
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich zgromadzonych na Eucharystii i składamy Bóg zapłać za życzliwość dla sanktuarium i klasztoru. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy św. o 10.30 i Nieszpory o 18.OO.  
 
W tym tygodniu: w środę - świętej Scholastyki, dziewicy. W czwartek - z racji NMP z Lourdes 29. Światowy Dzień Chorego. W naszym sanktuarium Msza św. dla chorych i starszych z adoracją i błogosławieństwem lourdskim pod przewodnictwem Ks. Bpa Jana Wątroby o 9.00. W sobotę przypada miesięczny dzień modlitwy w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny.  
 
W przyszłą niedzielę Msza św. i zmiana tajemnic dla Żywego Różańca o 7.30. Także w przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu oraz przypada świętych patronów Europy Cyryla i Metodego.  
 
Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny czy Jubileusze składamy nasze serdeczne franciszkańskie życzenia: wielu łask od Boga za przyczyną swoich patronów i życzliwości od ludzi na każdy dzień.  
 
Autor:Klasztor / 2021-02-08
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.