Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Pierwsza rocznica strony internetowej

Dokładnie rok temu, dnia 15 stycznia wieczorem, światło dziennie ujrzała nowa wersja strony internetowej naszego Sanktuarium. Zaktualizowana i przystosowana do nowych potrzeb strona internetowa od razu spotkała się z miłym przyjęciem i pozytywnymi reakcjami osób ją odwiedzających.

W ciągu tego roku strona miała ponad 60 tysięcy odsłon. Oznacza to, że każdego miesiąca odwiedzano ją około 5 tysięcy razy. Największym zainteresowaniem internautów obok "Wydarzeń" cieszyły się zakładki z aktualnym programem Mszy świętych w naszej Bazylice (14192 wizyt), a także ogłoszenia duszpasterskie naszej parafii (12736 wizyt).  Jeśli chodzi o newsy zamieszczanie w dziale "Wydarzenia" najwięcej odsłon miały te poświęcone śmierci i pogrzebowi śp. o. Jana Kapistrana (łącznie 2514 odsłon). Dużą popularnością cieszyły się też działy poświęcone duszpasterzom pracującym przy tutejszym kościele, harmonogramem spowiedzi i nabożeństwom dodatkowym.

Przy okazji tworzenia nowego serwisu pozwoliliśmy sobie na zamieszczenie w nim sondy dotyczącej częstotliwości odwiedzania naszego Sanktuarium. Wynika z niej, że 10% głosujących odwiedza nasze Sanktuarium codziennie, 17% kilka razy w tygodniu, 13% przynajmniej raz w tygodniu, 19% kilka razy w miesiącu, 27% kilka razy w roku, a 14% biorących udział w sondaży nie miało jeszcze okazji złożyć wizyty w naszym kościele. W sondzie oddano 1116 głosów.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę i zachęcić ich do częstego z niej korzystania.

 

 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.