Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Wydarzenia
  • Kolęda zakończona

    2009-01-17
    Już tradycyjnie Ojcowie pracujący w Sanktuarium odwiedzali w styczniu naszych parafian. W tym roku kolęda rozpoczęła się tuż po uroczystości Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) i trwała 10 dni. Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim Drogim Parafianom za to, że przyjmowali nas w swoich domach. Dziękujemy za wszelką życzliwość, a także za otwartość i dzielenie się z nami swoimi problemami. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim za wszelkie wyświadczone w tym czasie dobro, a Jego błogosławieństwo towarzyszy wszystkim na każdy dzień nowego roku.
  • Nowa strona Sanktuarium

    2009-01-15
    Serdecznie witamy wszystkich na nowej stronie naszego Sanktuarium. Intensywne prace nad nowym serwisem trwały od kilku tygodni, aż w końcu dzisiaj publikujemy stronę w Internecie. Mamy nadzieję, że dostarczy ona wszystkich potrzebnych informacji na temat naszego Sanktuarium, isniejącej przy nim parafii pw. Wniebowzięcia N.M.P., a także licznych wspólnot gromadzących się tu na modlitwie i działających na różnych płaszczyznach życia sanktuarium i parafii.
Strony: « Poprzednia 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.