Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Zakończenie starego i początek Nowego 2015 Roku
Ostatni dzień 2014 roku zakończyliśmy nabożeństwem dziękczynno-błagalnym o godz. 17.30, któremu przewodniczył o. Artur Stępień OFM, wikariusz klasztoru. Uczestniczyło w nim wielu wiernych, a wśród nich J.E.Ks.Bp Kazimierz Górny, który następnie przewodniczył ostatniej tegorocznej Eucharystii z kazaniem podsumowującym roczną działalność duszpasterską naszego Sanktuarium i Parafii wygłoszonym przez o. Mariana Wachowicza OFM, wikarego parafii, .
Już w Nowym 2015 Roku o północy Mszy św. przewodniczył J.E.Ks.Bp Edward Białogłowski, który wyglosił także okolicznościową homilię.
Cieszymy się, że oprócz kapłanów zakonnych byli obecni także prezbiterzy z sąsiednich parafii oraz licznie zgromadzenni wierni, a szczegónie przedstawiciele rzeszowskich Wspólnot Odnowy w Duchu Św., które w Bernardyńskim Centrum Religijno-Kulturowym zorganizowały sobie także zabawę sylwestrową.
Autor:AS / 2015-01-01
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.