Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Zjazd Szkolnych Kół Caritas
 W tym roku wszystkie spotkania Wiosennych Zjazdów Szkolnych Kół Caritas, w związku z Jubileuszowym Rokiem Miłosierdzia, odbędą się w Kościołach Stacyjnych, w których znajdują się Bramy Miłosierdzia.
Na tez wydarzenia złoży się msza św. oraz spotkanie formacyjno-szkoleniowe dla tych organizacji.
18 maja rozpoczał się jeden z ośmiu Wiosennych Zjazdów Szkolnych Kół Caritas. Kolejne spotkanie odbyło się w piatek 20 maja w Bazylice Mniejszej pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gorlicach, następne, 24 maja w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej.
W Rzeszowie najpierw 31 maja szkolne Koła Caritas spotkały się w Katedrze, a 3 czerwca w naszym Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej na Mszy św. pod przewodnictem Ks. Bp Kazimierza Górnego. Pozostałe czerwcowe spotkania odbędą się w Kościele Miłosierdzia Bożego Sedziszowie Małopolski (6 czerwca), w Kosciele pw. Jana Chrzciciela w Sokołowie Małopolskim (8 czerwca). Zakończenie zaplanowano 9 czerwca w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Strzyżowie.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.