Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
20.06.2021 r. - 12 Niedziela Zwykła
Przeżywamy 12. Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj kończy się w Polsce dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii z powodu pandemii. Dzisiaj po Mszach św. wyprzedaż albumów i książek religijnych w naszym sklepiku. Informujemy, że w naszym kiosku klasztornym są do nabycia klasztorne zioła (bonifraterskie, franciszkańskie i inne) oraz naturalne medykamenty. Zapraszamy do korzystania. Również dziś po Mszach św. ofiarą do skarbony pod chórem wspieramy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej diecezji, które gromadzi fundusze na remont swojego diecezjalnego domu rekolekcyjnego. Bóg zapłać.  
 
W tym tygodniu: w czwartek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela; w piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00(?); w przyszła niedzielę Caritas naszej diecezji prosi po Mszach św. o wsparcie organizowanych przez siebie turnusów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży z uboższych rodzin.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny czy Jubileusze składamy nasze serdeczne franciszkańskie życzenia: wielu łask od Boga za przyczyną swoich patronów i życzliwości od ludzi na każdy dzień.  
 
Nabożeństwa czerwcowe w niedziele o 18.00 i w dni powszednie o 17.30.

O. Anastazy organizuje pielgrzymkę do Medjugorie. Koszt 650 zł i 160 euro. Termin od 21 do 28 lipca br. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
Autor:AS / 2021-06-21
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.