Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
29.08.2021 r. - 22 Niedziela Zwykła
Przeżywamy 22. Niedzielę Zwykłą. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy, życzymy owocnej modlitwy na tym świętym miejscu i dziękujemy za wspieranie duchowe i materialne naszego sanktuarium i klasztoru.
Dzisiaj jeszcze oprócz Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 14.50 i Nieszpory o 18.00.
 
 
W tym tygodniu: w środę – Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży o 9.00 i 10.00. Zróbmy wszystko, aby dzieci rozpoczęły rok szkolny także spotkaniem na Mszy św. i pojednane z Bogiem. Także w środę przypada 82. bolesna rocznica wybuchu II wojny światowej.
W tym tygodniu przypadają dni wewnętrznej odnowy wewnętrznej, i tak w I czwartek Msza św. i modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele o 18.00; w I piątek adoracje I pierwszopiątkowe po Mszy św. o 9.00 i przed Mszą św. o 19.00. Dodatkowa Msza św. dla dzieci w I piątek o 16.30 i w I sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o 9.00 i odwiedzimy chorych w domach. w przyszłą niedzielę - spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o 10.30. Obecność obowiązkowa! Także w przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. też po Mszy św. o 10.30.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny czy Jubileusze składamy nasze serdeczne franciszkańskie życzenia: wielu łask od Boga za przyczyną swoich patronów i życzliwości od ludzi na każdy dzień.  
 
W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Helena Dobrzańska z ul. Konopnickiej i śp. Anna Chłanda z ul. Jabłońskiego. Wieczny odpoczynek…
Autor:AS / 2021-08-29
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.