Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Nowa strona Sanktuarium

Serdecznie witamy wszystkich na nowej stronie naszego Sanktuarium. Intensywne prace nad nowym serwisem trwały od kilku tygodni, aż w końcu dzisiaj publikujemy stronę w Internecie. Mamy nadzieję, że dostarczy ona wszystkich potrzebnych informacji na temat naszego Sanktuarium, isniejącej przy nim parafii pw. Wniebowzięcia N.M.P., a także licznych wspólnot gromadzących się tu na modlitwie i działających na różnych płaszczyznach życia sanktuarium i parafii.

Strona została pomyślana tak, aby każdy łatwo mógł w niej odnaleźć te informacje, których najbardziej potrzebuje. Mamy więc trzy główne działy. Pierwszy został poświęcony Sanktuarium. W nim można zapoznać się z historią tego miejsca, zaczerpnąć informacje na temat posługi duchowej w Bazylice (Msze święte, spowiedź, adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwa), oraz innych wydarzeń związanych z Sanktuarium. Podobną rolę pełnią dwa pozostałe działy, czyli "Parafia" oraz "Wspólnoty", przy czym informują one odpowiednio o życiu i działalności parafii, a także wspólnot. Na stronie można obejrzeć też zdjęcia z naszego Sanktuarium, czy też znaleźć dane kontaktowe.

Mamy nadzieję, że odwiedzjący stronę znajdą na niej wszystko, czego potrzebują, a dzięki temu jeszcze chętniej i częściej będą odwiedzać Rzeszowską Panią.

Jako stróże Sanktuarium pragniemy serdecznie podziękować p. Jerzemu, który stworzył naszą nową stronę wkładając w swoją pracę serce i poświęcając jej mnóstwo czasu.

 

 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.